PASLAUGOS

UNI JOGA Joga besilaukiančioms

Moteriška praktika

Šios praktinės pamokos – kompleksinis požiūris į moterų sveikatą, gerą savijautą, išvaizdą ir žinoma – SAVIVERTĘ!!!

 

Šie užsiėmimai yra būtent TAU:
– jei po gimdymo pūpsantis pilvelis „bado“ akis;
– jei po gimdymo ar senstant čiaudėjimas tau reiškia bėgimą į tualetą keistis kelnaičių;
– jei vargina skausmingos menstruacijos, ovuliacija, rauna stogą per PMS;
– jei intymus gyvenimas nebedžiugina taip, kaip anksčiau;
– jei po sunkios dienos nebepakeli rankų, kojų ir labai labai nori gailėdama savęs nusiaubt šaldytuvą;
– jei atvaizdas veidrodyje tavęs nebedžiugina;
– jei veido oda nebeatrodo tokia švytinti, kaip ankčiau;
– jei nemyli savęs ir dėl to jautiesi prislėgta;
– ir t.t.
Iš ko bus sudaryta praktika?
– 25-30 min atsliksime pratimus, skirtus dubens dugno, pilvo raumenims stiprinti, diafragmos darbo gerinimui;
– 15-20 min atliksime stebuklus darantį veido masažą. Aš pažadu – būsite nustebintos efekto!
– 10 min meditacija, kuri taip reikalinga mums, moterims.

Užsiėmimai yra praktiniai, todėl nepamirškite patogios, judesių nevaržančios aprangos. Studijoje vaikštome basomis arba su kojinėmis.

Turėkite savo jogos kilimėlį. 

 • Prieš ateidamos visada galite paskambinti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Tel. 8-636-46384.

 • PAMOKOS VYKSTA (nuo rugsėjo 6 d.) : I, III17.30-18.30 val. (Varnių g. 38-15, Vilijampolėje)
 • BŪTINA REGISTRACIJA el. paštu: unijoga@gmail.com
UNI JOGA Joga besilaukiančioms

Moterų joga (tinka nėščioms)

Tai praktinės jogos pamokos besilaukiančioms ir moterims bet kuriame jų gyvenimo etape.
Švelni, siūbuojanti, moteriška, jauki – tokia bus ši joga.

PAMOKŲ METU:

 

 • Mokysitės saugių jogos pratimų, kurie stiprins raumenis, sąnarius ir padės išlaikyti pusiausvyrą keičiantis kūno svorio centrui ne tik nėštumo metu, bet ir senstant. Pratimai tikrai nebus labai sudėtingi, todėl išmokusios galėsite lengvai juos atlikti namuose. Daugelis šių pratimų pravers pagimdžius, kai vėl keisis kūno svorio centras ir raumenims reikės suteikti jėgos, o kūnui stangrumo.
 • Mokysitės taisyklingų kūno padėčių – kaip stovėti, vaikščioti, sėdėti, miegoti, nešioti svorius be žalos organizmui. Išmoksite taisyklingai kvėpuoti.
 • Mokysitės atsipalaiduoti, mėgautis moteriškumu, priimti savo nuostabų besikeičiantį kūną įvairiuose jo gyvenimo etapuose ir dar labiau save mylėti.
 • Meditacijos padės atsipalaiduoti, augins pasitikėjimą savimi, puoselės besąlyginę meilę sau.
 • Besilaukiančios išoks gimdyti padėsiančių padėčių ir kvėpavimo.
 • Sužinosite, kokius pratimus galėsite daryti pagimdžiusios, kad kūnas kuo greičiau sutvirtėtų ir būtų sveikas.
 • Dalinsitės patirtimi, lūkesčiais, rūpesčiais, juoku ir pačiomis geriausiomis emocijomis palaikydamos viena kitą!

Kam tiks šie užsiėmimai?
– besilaukiančioms bet kuriame nėštumo trimestre;
– po gimdymo (ne anksčiau 6 sav.);
– bet kokio fizinio pasiruošimo moterims bet kuriame jų gyvenimo etape;
– gyvybingoms senjorėms;
– visoms, kurios nori pabėgti nuo rutinos ir įsikvėpti moteriškumo.

Užsiėmimai yra praktiniai, todėl nepamirškite patogios, judesių nevaržančios aprangos. Studijoje vaikštome basomis arba su kojinėmis.

Turėkite savo jogos kilimėlį. 

 • Prieš ateidamos visada galite paskambinti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Tel. 8-636-46384.

 • PAMOKOS VYKSTA (nuo rugsėjo 6 d.) : I, III18.45-19.45 val. (Varnių g. 38-15, Vilijampolėje)
 • BŪTINA REGISTRACIJA el. paštu: unijoga@gmail.com
UNI JOGA RANKA

Vakaro joga

Jei visada svajojote išbandyti jogą, bet buvo nedrąsu, tai ši grupė kaip tik Jums! Aiškiai, paprastai ir suprantamai, be skubos ir atsakingai – taip keliausime jogos pažinimo keliu. Visos ribos yra tik Jūsų galvoje, o sunkiausia yra pradėti!

KAM TIKS ŠIE UŽSIĖMIMAI? 

 • įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo žmonėms;
 • bet kokio fizinio pasiruošimo žmonėms;
 • jogos pradinukams;
 • protinį darbą dirbantiems joga padės ne tik minkštai prasitempti bei įdarbinti vieną kitą raumenuką, bet ir „išvėdinti“ galvą po dienos darbų;
 • nesenai pagimdžiusioms moterims (rekomenduojama ne anksčiau nei po 6 sav.);
 • visiems, kurie nori užbaigti dieną harmoningai.

Užsiėmimai yra praktiniai, todėl nepamirškite patogios, judesių nevaržančios aprangos. Studijoje vaikštome basomis arba su kojinėmis.

Turėti savo jogos kilimėlį.

 • Prieš ateidami visada galite paskambinti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Tel. 8-636-46384.

 • PAMOKOS VYKSTA : I, III 20.00-21.00 val. (Varnių g. 38-15, Vilijampolėje)
 • BŪTINA REGISTRACIJA el. paštu: unijoga@gmail.com
UNI JOGA RANKA

Meditacijos

Mes nuolat skubame, lekiame, o jei ir sustojame, tai ta būsena mums atrodo keista. Tarsi kažko trūksta. Tyla mus ima slėgti, kol galiausiai vėl imame bėgti…

O kartais taip reikia tylos, kad išgirstum natūralius savo kūno garsus, įsiklausytum į juos ir atsivertum esminiams gyvenimo pokyčiams.

JOGA NIDRA MEDITACIJA – tai stiprus įrankis, norintiems keisti savo gyvenimą.

Joga-Nidra – tai sąmonės atpalaidavimo technika, kuri neturi nieko bendro su miegu. Tai ypatingas sistemingas metodas, kuris padeda atsipalaiduoti fiziškai, protiškai ir emociškai.

Praktikuodami Joga-Nidra, mes ne tik ilsimės, bet ir restruktūrizuojam, gerinam savo asmenybę. Su kiekvienu nauju užsiėmimu, mes tarsi sudeginam savo senus įpročius, kad atgimti naujam gyvenimui.

Jums nieko nereikės daryti, tik ramiai gulėti ir klausytis instruktorės balso. Keliaujant po vizualizacijas ir vis labiau atsipalaiduojant, jūs ne tik ilsėsitės, bet ir lengviausiu būdu galėsite keisti savo gyvenimo kryptį.

Tai nereiškia, kad kasdienybėje galėsite sėdėti rankas sudėję ir lauksite, kol viskas bus patiekta ant lėkštutės. Bet po šios meditacijos, jei tik to patys norėsite, viskas bus kitaip. Lengviau? Nebūtinai, tačiau jėgų ir kryptingumo tikrai bus daugiau.

MEDITACIJOS BESILAUKIANČIOMS – dėmesys skiriamas ne tik mamos atsipalaidavimui, bet ir bendravimui su dar negimusiu kūdikiu. Šiuolaikinė nėščioji nuolat bėga, skuba ir kartais pamiršta, jog kūdikio laukimas yra nuostabiausias laikas jos gyvenime.
Šioje meditacijoje kviečiu akimirkai stabtelėti, skirti laiko sau, savo mažyliui, pasisemti naujų minčių, idėjų ir įkvėpimo stebuklo laukimui.

Praktikuojame labai paprastą, bet efektyvią meditaciją, kuri artėjant gimdymui padeda paleisti baimes ir abejones. Stiprinamas pasitikėjimas Gamta, savo jėgomis ir mažyliu. 

„VIDINĖS DEIVĖS PRABUDIMAS“ – tai kvapni meditacija, kurios metu prisimename savo laukinę prigimtį ir ieškome kasdienybėje pasimetusios vidinės Deivės. Prabangus laikas su pačiu brangiausiu žmogumi – savimi.

ŠOKIO MEDITACIJA – tai pašėlęs nutrūkgalviškas nuotykis moterims, kurios kasdienybėje pametė arba primiršo save. Laužome nusistovėjusius standartus, peržengiame komforto zonos ribas. Būname savimi!

TEMINĖS MEDITACIJOS – tai vakarai, skirti konkrečiai pasirinktai temai. Jų metu sutelksime dėmesį į savo vidų ir medituodami stiprinsime savo asmenines savybes, ieškosime savo kūno ir dvasios jėgos centro, rasime dieviškumą savyje ir atsiversime Visatos meilei. Išmoksime būti „čia ir dabar“, girdėti save ir kitus, mylėti. Visa tai, žinoma, ne per vieną kartą. Juk savęs pažinimui turime visą gyvenimą!

Meditacijoms rekomenduojama patogi, judesių nevaržanti apranga.


 • DĖMESIO! Galiu pravesti temines meditacijas ir kūrybinius užsiėmimus ir jūsų erdvėse, jums patogiu laiku. Tai gali būti puiki dovana sau ar draugėms gimtadienio, mergvakario proga 😉 Pasiūlymus siųskite el. paštu: unijoga@gmail.com
UNI JOGA LAŠAS

Ritualai

Ritualai padeda žmogui atkilt virš kasdienybės ir pažvelgt į savo gyvenimą nauju žvilgsniu. Tai laikas, kai pamirštame visus buitinius rūpesčius, problemas, darbinius reikalus. Tai kokybiškas laikas su pačiu brangiausiu žmogumi Pasaulyje – SAVIMI.

Galiu padėti suruošti arba pravesti šiuos ritualus:

GIMTIS

Simbolinis apsivalymo prieš gimdymą ritualas.
Tai laikas, kai besilaukiančioji gali pabūti rimtyje ir meditacijoje, kad artėjantis gimdymas nekeltų baimių ir sumaišties viduje. Tai laikas atleisti ir paleisti praeities skriaudas. Gebėjimas išsilaisvinti iš praeities šešėlių, padeda atsiverti ir žengti į naują gyvenimo etapą atvira širdimi.

Šis ritualas padeda pažvelgti į save su besąlygine meile ir rūpesčiu, tarsi į ką tik užgimusį kūdikėlį. Juk tam tikra prasme dalis mūsų miršta gimdymo metu, kad užgimtų kažkas didingo, nepatirto ir svaiginančio. Ir su ta dalimi savęs verta pagarbiai atsisveikinti, paleisti ją tam, kad užgimtų naujoji AŠ.

Į šį jaukų ritualą gali būti kviečiamos artimiausios draugės, seserys, mama, teta, močiutė, anyta. Visų giminės moterų pagalba ruošiantis gimdymui nuo senų senovės buvo labai svarbi!
Jei neturite stipraus ryšio su savo aplinkos moterimis, tačiau norite patirti ritualo teikiamą ramybę, galite atvykti viena ir kartu su studijos vadove Irena keliauti šiuo transformacijos keliu.
Ritualas gali būti atliekamas jūsų namuose ar mūsų jaukioje studijoje.

Savo aplinkoje turite būsimą gimdyvę? Suruoškite jai šį sakralų ritualą ir pažadame, šis ritualas pranoks šiais laikais populiarius kūdikio sutiktuvių vakarėlius. Todėl kad šiame intymiame rituale dėmesys labiausiai kreipiamas į būsimos mamos būseną ir lūkesčius artėjant svarbiausiam pasimatymui jos gyvenime.

Ritualo trukmė apie 2 val.
Kaina – pagal pajautimą.

Ritualas gali būti atliekamas bet kurioje jums artimoje aplinkoje.

VYTULAVIMAS

Laikotarpis po gimdymo ne visoms vienodai džiaugsmingas… Dažnai moteriai nesuteikiama pakankamai laiko sugrįžti į save, aplinkiniai nesupranta jos nostalgiškų jausmų ir kartais prireikia mėnesių ar net metų, kad galėtumėte išsakyti savo išgyvenimus ir vėl pažvelgti į save su meile.
Vytulavimas – stebuklingas laikas, skirtas pačiai svarbiausiai moteriai – SAU. Šis ritualas gali būti atliekamas po gimdymo, tačiau jį galima atlikti bet kuriame gyvenimo etape, kai tik moteris jaučia poreikį. Tai puiki proga pabūti su artimais žmonėmis ir būti išgirstai, paliestai, išmylėtai.

Ši ceremonija kilusi iš Meksikos ir plačiai paplito visame pasaulyje. Pagrindinis momentas – moters „uždarymo“ ritualas. Juk išleisdama vaikelį į pasaulį, gimdyvė atsiveria, kad mažylis sklandžiai užgimtų. Ir dažnai ji taip ir lieka „atsidarius“, visą save atidavus… Vytulavimo metu moteris sugrąžinama į savo vidų, surenkamos išbarstytos sielos dalelės vėl į vieną gražią mozaiką.

Į šį ritualą galite kviesti visus savo artimos aplinkos žmones, drauges. Svarbu, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir būti savimi.
Šį ritualą galite padovanoti savo mylimai žmonai už nuostabius vaikus.
O galbūt jūsų aplinkoje yra nesenai gimdžiusi moteris, kuriai niekaip nepavyksta vėl susirinkti save. Padovanokite jai stebuklingą laiką, kuris grąžins jėgas ir šypseną į jos lūpas.

Ritualo trukmė apie 2 val.
Kaina – pagal pajautimą.

Ritualas gali būti atliekamas bet kurioje jums artimoje aplinkoje.

UNI JOGA GĖLĖ

Pasiruošimas gimdymui

Nėštumas ir gimdymas – tikras iššūkis porai.

Naujasis šeimos narys atsineša ne tik džiaugsmą, bet ir nemažai rūpesčių, ypač jei laukiatės pirmojo vaikelio.
Džiaugiuosi galimybe padėti šeimoms šiame jautriame etape. Konsultuoju ruošiantis gimdymui tiek fiziškai, tiek psichologiškai. 

Daugiau informacijos rasite čia.