MOTINYSTĖ

Nėštumas, gimdymas, atsistatymas po gimdymo – tikras iššūkis.
Naujasis šeimos narys atsineša ne tik džiaugsmą, bet ir nemažai rūpesčių, ypač jei laukiatės pirmojo vaikelio.
Džiaugiuosi galimybe padėti šeimoms šiame jautriame etape.
Konsultuoju ruošiantis gimdymui tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Kalbamės jautriomis temomis – diastazė, šlapimo nelaikymas,
dubens dugno raumenų stiprinimas, kūno linijų dailinimas ir t.t. Padedu vėl atgauti jėgas po gimdymo.

Paskaitų ir meditacijų tvarkaraštį rasite Facebook paskyroje 

Asmeninė konsultacija – tai laikas, kurį skiriame Jūsų atsineštam klausimui klausimui, išgyvenimui ar problemai.
Jaukiai prie puodelio arbatos galime kalbėtis apie pasiruošimą gimdymui, gimdymą ir atsistatymą po gimdymo.

Konsultacijos trukmė – nuo 1 val. iki…
Konsultacijos kaina sutartinė.

Informacija ir registracija: unijoga@gmail.com

Tajų masažas besilaukiančioms

Tai minkštas švelnus, siūbuojantis masažas, kuris padės atsipalaiduoti, skirti kokybiško laiko sau ir mažyliui. Didėjant pilveliui moters kūnas darosi vis mažiau paslankus, kaupiasi skysčiai, kartais net sportuoti yra sunku, tad šis masažas yra puiki alternatyva! Švelnūs pratempimai, derinami su lėtu ramiu kvėpavimu paruoš kūną gimdymui. Rekomenduojamas nuo 16 sav. Masažas atliekamas per drabužius, todėl yra labai jaukus. Šiam masažui turėkite timpas, marškinėlius ilgomis rankovėmis ir kojinėmis.

Tajų masažas ir konsultacija po gimdymo

Po gimdymo labai svarbu įsivertinti ar yra diastazė, kokio lygio. Jei pilvo raumenų prasiskyrimas nedidelis, aptariame pratimus, kuriuos atlikdama namie galėsite po truputėlį susigrąžinti buvusią formą. Jei diastazė didelė, rekomenduosiu kineziterapeuto konsultaciją.
Taip pat aptarsime pratimus esant šlapimo nelaikymui, pilvo pūtimui, dubens dugno raumenų inervacijos sutrikimams, kalbėsimės apie randus po gimdymo ir kt. jums svarbiais klausimais.

Po gimdymo moters kūnas vis dar yra stipriame hormonų pokytyje, kaupiasi skysčiai, dujos, reta sportuoja, tad tajų masažas yra puiki alternatyva! Švelnūs pratempimai, derinami su lėtu ramiu kvėpavimu padės atsipalaiduoti. Masažas atliekamas per drabužius, todėl yra labai jaukus. Šiam masažui turėkite timpas, marškinėlius ilgomis rankovėmis ir kojinėmis.

Informacija ir registracija: unijoga@gmail.com

GIMDYMO MANDALA (online) – pasiruošimo gimdymui kursas – tai mėnesio trukmės kursas, prie kurio prisijungti rekomenduojama bet kurį nėštumo mėnesį. Tiesiog kuo anksčiau išklausysite kursą, tuo daugiau turėsite laiko pasiruošimui.

Šį kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Praktinę dalį (jogą, meditaciją, kvėpavimo pratimus) atliekate namie jums patogiu metu, teorinę dalį irgi išklausote jums patogiu metu. Taip pat gali vykti (pagal poreikį) 1-2 online tiesioginės transliacijos, kurių metu galėsite užduoti jums rūpimus klausimus. Rekomenduoju teorinę dalį išklausyti abiems partneriams kartu.

PRAKTINĖ DALIS: (jums patogiu metu namuose)
3 jogos užsiėmimai, pritaikyti bet kokiam fiziniam pasiruošimui. Užsiėmimui reikės jogos kilimėlio, pledo, vandens, gimnastikos kamuolio (nebūtinai), judesių nevaržančios aprangos, geros nuotaikos ir 1 valandos laiko. Neišsigąskite jei niekada nepraktikavote jogos – bus daug paaiškinimų ką ir kaip daryti 😉
1 atpalaiduojanti meditacija, kuri artėjant gimdymui padeda paleisti baimes ir abejones.
Stiprinamas pasitikėjimas Gamta, savo jėgomis ir mažyliu. Meditacijai reikės valandėlės ramybės ir patogios padėties (atsisėdus arba atsigulus).
Kvėpavimo pratimai, kurie padės atsipalaiduoti, paleisti įtampas, nerimą, o taip pat didins plaučių tūrį. Tai padės ne tik geriau jaustis nėštumo metu, bet ir lengvins sąrėmius bei atsistatymą po gimdymo darys harmoningesnį.

TEORINĖ DALIS: (jums patogiu metu namuose)

1 paskaita (2 dalys) – „Fizinis ir emocinis pasiruošimas gimdymui“ – Fizinis viso kūno paruošimas gimdymui. Tarpvietės paruošimas gimdymui, plyšimų profilaktika. Dubens dugno raumenų hiper ir hipo tonusas. Kada reikia stiprinti, o kada atpalaiduoti? Ką daryti, kad baimės netemdytų laukimo džiaugsmo ir gimdymo? Prausynų ritualo prasmė.

2 paskaita (2 dalys) – „Švelnus gimdymas, pagalba natūraliais būdais“ – Ar reikalingas gimdymo planas? Aktyvus moters elgesys gimdymo metu ir kuo gali padėti vyras. Masažo praktinis panaudojimas. Kvėpavimo technikos. Rebozo (vaikjuostės) naudojimas gimdymo metu. Aromaterapija gimdymo metu – kokie eteriniai aliejai palengvina gimdymą.

3 paskaita (2 dalys) – „Fizinis ir emocinis atsistatymas po gimdymo“ – Pagrindiniai fiziniai pratimai iškart po gimdymo. Tarpvietės stiprinimas. Intymūs santykiai po gimdymo. Krūtinės raumenų stiprinimas, krūtų stangrinimas. Aromaterapija po gimdymo – tarpvietės priežiūrai, Cezario pjūvio priežiūrai, melancholijai išblaškyti. Laikotarpis po gimdymo – auksinis mamos ir vaikelio laikas. Tėčio vaidmuo. Emocijų svyravimai, depresijos prevencija. Vytulavimo ritualo svarba.

KAIP TAI VYKSTA?
Prie kurso galite jungtis bet kada, nes visa filmuota medžiaga jau yra grupėje. Visą kalendorinį mėnesį nuo jūsų prisijungimo turėsite prieigą prie grupės. Praktikuojate jogą 1-2 kartus per sav. pagal grupėje esančias treniruotes, 1-2 k./sav. praktikuojate meditaciją. Jums patogiu metu išklausote teorinę kurso dalį. Rekomenduoju tarp paskaitų daryti bent 1-2 dienų pertrauką, kad informacija susigulėtų. BŪTINAI užsirašykite klausimus, kurie kyla praktikuojant jogą ar klausantis paskaitų. Esu pasiekiama el. paštu ir telefonu, tad drąsiai kreipkitės 😉
Praėjus mėnesiui nuo jūsų registracijos grupėje, būsite automatiškai atjungti.

Online kursas yra nemokamai pasiekiamas visiems, buvusiems asmeninėje konsultacijoje.
Asmeninės konsultacijos kaina – 60€. Joje kalbamės tik jums aktualiomis temomis + gaunate 1 mėn. prisijungimą prie online kurso.

KAIP PRISIJUNGTI PRIE KURSO?
Po asmeninės konsultacijos parašę el. paštu unijoga@gmail.com gausite nuorodą į uždarą Facebook grupę, kurioje patalpinta visa medžiaga.

„Gimdymo mandala“ (grupėje) – tai „gyva“ paskaita būsimiems tėvams. Grupėje būna apie 3-10 porų.
Kaip mandala susideda iš gausybės linijų, formų, spalvų, taip ir pasiruošimas gimdymui savyje talpina daugybę įvairių emocijų ir naujų patirčių. Ir nors nėštumas bei gimdymas yra asmeninė patirtis, tačiau žinios gali įnešti tvarką į mintis ir ramybę į sielą. Pasitikėjimas savimi, emocinis stabilumas ir aktyvus elgesys gimdymo metu ne tik palengins Jūsų vaikelio atėjimą, bet ir užtikrins greitesnį judviejų atsistatymą po gimdymo!

PASKAITOS METU APTARSIME:

 • Ar reikalingas gimdymo planas? Aptarsime, kas jame galėtų būti.
 • Aktyvus moters elgesys gimdymo metu ir kuo gali padėti vyras. Kodėl taip svarbu judėti ir keisti padėtis?
 • Efektyvios gimdymo skausmų mažinimo technikos ir praktinis jų panaudojimas. Nuskausminamasis masažas. Rebozo. Viską bandysime praktiškai, kad neliktų jokių klaustukų.
 • Tarpvietės plyšimų profilaktika. Priežiūra po gimdymo.
 • Aromaterapija gimdymo metu – kokie eteriniai aliejai palengvina gimdymą. Aromaterapija po gimdymo.
 • Laikotarpis po gimdymo – auksinis mamos ir vaikelio laikas. Tėčio vaidmuo.
 • Pogimdyvinės nuotaikos – kada verta sunerimti?
 • Fizinis aktyvumas iškart po gimdymo: ką galima, o kas draudžiama. Kada moteris gali vėl pradėti aktyviai sportuoti ir kokiu tempu sugrįžti į aktyvų gyvenimą.
 • Meditacija. Stiprinsime ne tik partnerių tarpusavio santykius, bet ir ryšį su mažyliu.

O taip pat daug šypsosimės, vysime lauk blogas mintis ir nepagrįstas baimes dėl artėjančio gimdymo!
Paskaita praktinė, išbandome sąrėmiams tinkamas padėtis, todėl rekomenduojama patogi, judesių nevaržanti apranga. Paskaitos trukmė ~ 5 val. (su pertrauka)

Jei nesigauna dalyvauti grupinėje paskaitoje arba norite daugiau asmeninio dėmesio, galite rinktis konsultaciją tik jūsų porai. Konsultacijos data ir laikas derinami personaliai.

Trukmė apie 4,5-5 val. (su pertrauka)

Daugiau informacijos FB.

„Pasiruošimas gimdymui, fizinis ir emocinis atsistatymas po gimdymo“ – tai paskaita besilaukiančioms. Grupėje būna apie 10-15 moterų.

Šiuolaikinė nėščioji nuolat bėga, skuba ir kartais pamiršta, jog kūdikio laukimas yra nuostabiausias laikas jos gyvenime. Kviečiame bent akimirkai stabtelėti, skirti laiko sau, savo mažyliui, pasisemti žinių, naujų minčių, idėjų ir įkvėpimo stebuklo laukimui.

PASKAITOS PLANAS :

 • Dubens dugno hiper/hipotonuso ryšys su fizinėmis ir emocinėmis nėščiosios būsenomis. Fizinis viso kūno paruošimas gimdymui. Tarpvietės paruošimas gimdymui.
 • Kam reikalingas gimdymo planas?
 • Hormonų pokyčių sukelti emociniai pakilimai ir nuopoliai. Mano kūnas man nepriklauso. Kas ta moteris veidrodyje?“ Ką daryti, kad nepagrįstos baimės netemdytų laukimo džiaugsmo ir gimdymo? Kvėpavimo technikos, padėsiančios atsipalaiduoti ir atsikratyti streso.
 • Bendravimas su mažyliu. Gimdymo mantra. Ryšys, susiformavęs nėštumo metu, dar labiau sustiprėja per gimdymą.
 • Dubens dugno raumenų hiper ir hipo tonusas. Kada reikia stiprinti, o kada atpalaiduoti? Tarpvietės stiprinimas. Intymūs santykiai po gimdymo. Krūtinės raumenų stiprinimas, krūtų stangrinimas. Pagrindiniai fiziniai pratimai iškart po gimdymo. Kada galima pradėti sportuoti ir kaip neprisidaryti žalos?
 • Aromaterapija iki gimdymo, per gimdymą ir po jo: sąrėmiams švelninti, tarpvietės priežiūrai, strijų atsiradimo prevencijai, melancholijai išblaškyti.
 • Kūdikis jau ant rankų, o mane apima liūdnos nuotaikos… Pogimdyvinių emocijų svyravimai, depresijos prevencija.

Paskaitoje laukiamos TIK moterys! (besilaukiančios, planuojančios vaikelį ir visos, norinčios žinoti daugiau).

Paskaitos trukmė – 4 val.

Meditacijos besilaukiančioms – tai kokybiškas laikas sau ir savo vaikeliui.

Labai dažnai būsima mama neturi laiko bent valandėlei stabtelti ir įsiklausyti į savo besikeičiantį kūną, išjausti kylančias emocijas, baimes, abejones. Dažnai net džiaugsmui nėra laiko dėl per daug įtempto gyvenimo ritmo.

Šiame nuolatiniame skubėjime kyla pavojus pamesti tai, kas nėštumo metu svarbiausia – gamtos ir savęs stebėjimą, ramybę, savo besikeičiančio kūno pajautimą ir neskubų bendravimą su mažyliu.

Taigi visos kartu per kvėpavimą ir meditaciją stengiamės atsipalaiduoti, pajusti ryšį su savimi ir vaikeliu. Tai laikas, kai galite būti tokia, kokia iš tikrųjų esate – be vaidybos, be socialinių ar šeimos primestų rėmų. Galite būti savimi.

Meditacijos trukmė – apie 1-1,5 val.

Ritualai padeda žmogui atkilt virš kasdienybės ir pažvelgt į savo gyvenimą nauju žvilgsniu. Tai laikas, kai pamirštame visus buitinius rūpesčius, problemas, darbinius reikalus. Tai kokybiškas laikas su pačiu brangiausiu žmogumi Pasaulyje – SAVIMI.

Galiu padėti suruošti arba pravesti šiuos ritualus:

GIMTIS

Simbolinis apsivalymo prieš gimdymą ritualas.
Tai laikas, kai besilaukiančioji gali pabūti rimtyje ir meditacijoje, kad artėjantis gimdymas nekeltų baimių ir sumaišties viduje. Tai laikas atleisti ir paleisti praeities skriaudas. Gebėjimas išsilaisvinti iš praeities šešėlių, padeda atsiverti ir žengti į naują gyvenimo etapą atvira širdimi.

Šis ritualas padeda pažvelgti į save su besąlygine meile ir rūpesčiu, tarsi į ką tik užgimusį kūdikėlį. Juk tam tikra prasme dalis mūsų miršta gimdymo metu, kad užgimtų kažkas didingo, nepatirto ir svaiginančio. Ir su ta dalimi savęs verta pagarbiai atsisveikinti, paleisti ją tam, kad užgimtų naujoji AŠ.

Į šį jaukų ritualą gali būti kviečiamos artimiausios draugės, seserys, mama, teta, močiutė, anyta. Visų giminės moterų pagalba ruošiantis gimdymui nuo senų senovės buvo labai svarbi!
Jei neturite stipraus ryšio su savo aplinkos moterimis, tačiau norite patirti ritualo teikiamą ramybę, galite atvykti viena ir kartu su studijos vadove Irena keliauti šiuo transformacijos keliu.
Ritualas gali būti atliekamas jūsų namuose ar mūsų jaukioje studijoje.

Savo aplinkoje turite būsimą gimdyvę? Suruoškite jai šį sakralų ritualą ir pažadame, šis ritualas pranoks šiais laikais populiarius kūdikio sutiktuvių vakarėlius. Todėl kad šiame intymiame rituale dėmesys labiausiai kreipiamas į būsimos mamos būseną ir lūkesčius artėjant svarbiausiam pasimatymui jos gyvenime.

Ritualo trukmė apie 2 val.
Kaina – pagal pajautimą.

Ritualas gali būti atliekamas bet kurioje jums artimoje aplinkoje arba jaukioje studijoje Senamiestyje.

VYTULAVIMAS

Laikotarpis po gimdymo ne visoms vienodai džiaugsmingas… Dažnai moteriai nesuteikiama pakankamai laiko sugrįžti į save, aplinkiniai nesupranta jos nostalgiškų jausmų ir kartais prireikia mėnesių ar net metų, kad galėtumėte išsakyti savo išgyvenimus ir vėl pažvelgti į save su meile.
Vytulavimas – stebuklingas laikas, skirtas pačiai svarbiausiai moteriai – SAU. Šis ritualas gali būti atliekamas po gimdymo, tačiau jį galima atlikti bet kuriame gyvenimo etape, kai tik moteris jaučia poreikį. Tai puiki proga pabūti su artimais žmonėmis ir būti išgirstai, paliestai, išmylėtai.

Ši ceremonija kilusi iš Meksikos ir plačiai paplito visame pasaulyje. Pagrindinis momentas – moters „uždarymo“ ritualas. Juk išleisdama vaikelį į pasaulį, gimdyvė atsiveria, kad mažylis sklandžiai užgimtų. Ir dažnai ji taip ir lieka „atsidarius“, visą save atidavus… Vytulavimo metu moteris sugrąžinama į savo vidų, surenkamos išbarstytos sielos dalelės vėl į vieną gražią mozaiką.

Į šį ritualą galite kviesti visus savo artimos aplinkos žmones, drauges. Svarbu, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir būti savimi.
Šį ritualą galite padovanoti savo mylimai žmonai už nuostabius vaikus.
O galbūt jūsų aplinkoje yra nesenai gimdžiusi moteris, kuriai niekaip nepavyksta vėl susirinkti save. Padovanokite jai stebuklingą laiką, kuris grąžins jėgas ir šypseną į jos lūpas.

Ritualo trukmė apie 2 val.
Kaina – pagal pajautimą.

Ritualas gali būti atliekamas bet kurioje jums artimoje aplinkoje arba jaukioje studijoje Senamiestyje.

Informacija ir registracija: unijoga@gmail.com