AŠ IR JOGA

UNI JOGA JOGOS TRENERĖ

Esu Irena Strazdienė. Pagal specialybę esu spaudos dizainerė. Aplinkiniai sako, kad turiu menininko gyslelę. Galbūt todėl ir susižavėjau joga dėl galimybės joje reikštis ne tik kūnui, bet ir meniškai sielai. Ji pažadina jausmus, „papurto“ ir atveria akis. Pasaulis įgauna tokių spalvų, apie kurias net neįtarei.

Jogą praktikuoju nuo 2006 m. ir net neįsivaizduoju, kur dabar būčiau, jei ne šis nuostabus pokytis, kurį išgyvenu iki šiol. Nuo vaikystės turiu problemų su stuburu. Nepadėdavo nei masažai, nei poliklinikoje lankomos mankštos. Ir kai galiausiai gavau siuntimą stuburo operacijai, supratau, kad atėjo laikas didiesiems pokyčiams.

Labai palengva, žingsnelis po žingsnelio pradėjau eiti sveikatinimosi keliu. Joga atsirado tarsi „netyčia“, labai neįkyriai ir lengvai. Iš pradžių ji tapo tiesiog sveikesnio gyvenimo mokytoja – mokiausi taisyklingai kvėpuoti, vaikščioti, miegoti. O vėliau pamažu keitėsi ir mitybos įpročiai, charakterio savybės, pomėgiai. Keičiasi iki dabar. Kiekviena diena atneša kažką naujo ir įkvepiančio!

Žinių apie jogą, sveiką gyvenseną ir pozityvų mąstymą nuolat semiuosi Lietuvos ir užsienio lektorių seminaruose. Esu jogos ir meditacijų mokytoja (YOGA Alliance RYS 200), dula (gimdyvės padėjėja), aromaterapijos, masažo bei Reiki praktikė, Fraktalinio ir Sielos koliažo sertifikuotų metodų praktikė, Aura-Soma® spalvų terapijos praktikė. Domiuosi sveika gyvensena, pozityviu mąstymu, psichologija.

ŽODIS „JOGA“ IŠVERTUS IŠ SANSKRITO KALBOS REIŠKIA „SĄJUNGA“

Sąjunga tarp kūno ir proto, tarp minčių ir veiksmų. Glaudus ryšys tarp to, ką galvojame ir to, ką ištransliuojame aplinkiniams. Sąjunga tarp to, kuo norime būti ir to, kas iš tiesų esame.

Todėl joga – tai ne tik kūno, bet ir dvasios lankstumas. Tai mūsų sielos augimas, mūsų asmeninis pokytis ir tai, ką mums patiems reiškia šis pasikeitimas.

Nuo tos akimirkos, kai nusprendžiame prieš save išsitiesti jogos kilimėlį, viskas keičiasi. Kasdien gyvenimas įgauna naują kokybę, kitokią prasmę ir begalę naujų spalvų. Lengviau priimame naujoves, pokyčius bei išbandymus. Ir pagaliau po ilgų ieškojimų į mūsų kasdienybę ateina taip laukta dvasios ramybė.