PASLAUGOS

UNI JOGA RANKA

Joga visiems

Jei visada svajojote išbandyti jogą, bet buvo nedrąsu, tai ši grupė kaip tik Jums! Aiškiai, paprastai ir suprantamai, be skubos ir atsakingai – taip keliausime jogos pažinimo keliu. Visos ribos yra tik Jūsų galvoje, o sunkiausia yra pradėti!

O priežastys, dėl kurių žmonės atsiduria ant jogos kilimėlio, gali būti visiškai skirtingos. Vieni atvejami skausmų, kiti smalsumo, treti – kamuojami vienatvės ar egzistencinių klausimų. Tačiau svarbu, ar pasilikdami praktikoje, jie pasiruošę priimti save besikeičiančius. Ne paslaptis, kad praktikuojant asanas, pranajamą, meditaciją, keičiasi ne tik kūnas. Pamažu ima keistis mąstysena, šviesėja protas, keičiasi pasaulėžiūra, o kartais – gyvenimas tiesiogine prasme apsiverčia aukštyn kojom. Būtent dėl šių priežasčių, daugelis meta praktiką. Žmonės bijo pokyčių, net jei viskas vyksta tik į gerą.

Todėl užsiėmimuose pirmiausia mokomės priimti save tokius, kokie esame – su trūkumais ir silpnybėmis. O paskui, žingsnelis po žingsnelio galima pradėti keisti tai, kas nepatinka. Paradoksalu, bet daugelis, norėdami geresnio gyvenimo, ima keisti aplinką ar šalia esančius žmones. Tiesa yra per daug paprasta, todėl sunkiai įtikima – pradėjus keisti save arba savo požiūrį, gyvenimas ir žmonės aplinkui irgi keičiasi. Arba tiesiog… mes pagaliau pamatome, kad viskas ir taip buvo tobula, tik problema buvo mumyse.

Todėl man joga – tai ne tik kūno, bet ir dvasios lankstumas. Tai mūsų sielos augimas, mūsų asmeninis pokytis ir tai, ką mums patiems reiškia šis pasikeitimas. Nuo tos akimirkos, kai nusprendžiame praktikuoti jogą ir kai prieš save išsitiesiame jogos kilimėlį, viskas keičiasi. Kasdien gyvenimas įgauna naują kokybę, kitokią prasmę ir begalę naujų spalvų. Lengviau priimame naujoves, pokyčius bei išbandymus. Ir pagaliau po ilgų ieškojimų į mūsų kasdienybę ateina taip laukta dvasios ramybė.

Mano joga apie tai, kas galbūt banalu – apie kasdienybę. Iš visų jogos asanų stengiuosi pasiimti tai, ko prireiks kasdien – pasilenkti nukritusius raktus, paimti vaiką ant rankų, nuravėti daržą ar tiesiog išbūti, iškvėpuoti… Todėl į praktiką integruoju daug smulkių judesių, kurie padeda atlikti taip reikalingus kasdienius darbus ir kad pvz., pasilenkę užsirišti batus nebūtumėt susukti į ragą. Lygiai taip pat kvėpavimo praktikos ir meditacija, padeda mums išgyventi pačius sunkiausius momentus arba tiesiog būti čia ir dabar.
Į užsiėmimus integruoju pilateso, fitneso, jėgos pratimus. Tačiau pagrindiniu dalyku vis gi išlieka – terapinė jogos pusė. Praktikose palengvinimui naudojamos pagalbinės priemonės. Mano mėgstama frazė – daryti, o ne padaryti. Mus keičia ne rezultatas, o procesas – mėgaukimės juo.

Ir jei šiandien sukasi mintis – ar verta išbandyti jogą, tai geriausio laiko nei DABAR, tubūt ir nėra 😉

KAM TIKS ŠIE UŽSIĖMIMAI? 

 • įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo žmonėms;
 • bet kokio fizinio pasiruošimo žmonėms;
 • jogos pradinukams;
 • protinį darbą dirbantiems joga padės ne tik minkštai prasitempti bei įdarbinti vieną kitą raumenuką, bet ir „išvėdinti“ galvą po dienos darbų;
 • nesenai pagimdžiusioms moterims (rekomenduojama ne anksčiau nei po 6 sav.);
 • visiems, kurie nori užbaigti dieną harmoningai.

Užsiėmimai yra praktiniai, todėl nepamirškite patogios, judesių nevaržančios aprangos. Studijoje vaikštome basomis arba su kojinėmis.

Turėti savo jogos kilimėlį.

Yra galimybė praktikuoti ONLINE. Visas sąlygas rasite čia.

 • Prieš ateidami visada galite paskambinti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Tel. 8-636-46384.

 • PAMOKOS VYKSTA :
 • Iki gegužės 30 d. I, III 17.30-18.30 val. ir 20.00-21.00 val. "Gilijoga" loftas, Varnių g. 38-15, Vilijampolė, Kaunas
 • Nuo birželio 2 d. II, IV 17.30-18.30 val. ir 20.00-21.00 (RENKAMOS GRUPĖS. BŪTINA REGISTRACIJA) “Buddha on Bike”, Vilniaus g. 10-7 (įėjimas iš Naugardo g.), Senamiestis, Kaunas
 • BŪTINA REGISTRACIJA el. paštu: unijoga@gmail.com
UNI JOGA Joga besilaukiančioms

Nėščiųjų ir moterų joga

Tai praktinės jogos pamokos besilaukiančioms ir moterims bet kuriame jų gyvenimo etape.
Švelni, siūbuojanti, moteriška, jauki – tokia bus ši joga.

PAMOKŲ METU:

 

 • Mokysitės saugių jogos pratimų, kurie stiprins raumenis, sąnarius ir padės išlaikyti pusiausvyrą keičiantis kūno svorio centrui ne tik nėštumo metu, bet ir senstant. Pratimai tikrai nebus labai sudėtingi, todėl išmokusios galėsite lengvai juos atlikti namuose. Daugelis šių pratimų pravers pagimdžius, kai vėl keisis kūno svorio centras ir raumenims reikės suteikti jėgos, o kūnui stangrumo.
 • Mokysitės taisyklingų kūno padėčių – kaip stovėti, vaikščioti, sėdėti, miegoti, nešioti svorius be žalos organizmui. Išmoksite taisyklingai kvėpuoti.
 • Mokysitės atsipalaiduoti, mėgautis moteriškumu, priimti savo nuostabų besikeičiantį kūną įvairiuose jo gyvenimo etapuose ir dar labiau save mylėti.
 • Meditacijos padės atsipalaiduoti, augins pasitikėjimą savimi, puoselės besąlyginę meilę sau.
 • Besilaukiančios išoks gimdyti padėsiančių padėčių ir kvėpavimo.
 • Sužinosite, kokius pratimus galėsite daryti pagimdžiusios, kad kūnas kuo greičiau sutvirtėtų ir būtų sveikas.
 • Dalinsitės patirtimi, lūkesčiais, rūpesčiais, juoku ir pačiomis geriausiomis emocijomis palaikydamos viena kitą!

Kam tiks šie užsiėmimai?
– besilaukiančioms bet kuriame nėštumo trimestre;
– po gimdymo (ne anksčiau 6 sav.);
– bet kokio fizinio pasiruošimo moterims bet kuriame jų gyvenimo etape;
– gyvybingoms senjorėms;
– visoms, kurios nori pabėgti nuo rutinos ir įsikvėpti moteriškumo.

Užsiėmimai yra praktiniai, todėl nepamirškite patogios, judesių nevaržančios aprangos. Studijoje vaikštome basomis arba su kojinėmis.

Turėkite savo jogos kilimėlį. 

 • Prieš ateidamos visada galite paskambinti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Tel. 8-636-46384.

 • PAMOKOS VYKSTA :
 • Iki gegužės 30 d. I, III 18.45-19.45 val.  "Gilijoga" loftas, Varnių g. 38-15, Vilijampolė, Kaunas.
 • Nuo birželio 2 d. II, IV 18.45-19.45 val. (RENKAMOS GRUPĖS. BŪTINA REGISTRACIJA) “Buddha on Bike”, Vilniaus g. 10-7 (įėjimas iš Naugardo g.), Senamiestis, Kaunas
 • BŪTINA REGISTRACIJA el. paštu: unijoga@gmail.com
UNI JOGA RANKA

ONLINE joga

Jei neturite galimybės lankyti grupinių užsiėmimų, bet labai norisi neprarasti formos ir praktikuoti namie patogiu metu – tai ši grupė kaip tik Jums!

KAM TIKS ŠIE UŽSIĖMIMAI? 

 • įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo žmonėms;
 • bet kokio fizinio pasiruošimo žmonėms;
 • jogos pradinukams;
 • protinį darbą dirbantiems joga padės ne tik minkštai prasitempti bei įdarbinti vieną kitą raumenuką, bet ir „išvėdinti“ galvą po dienos darbų;
 • nesenai pagimdžiusioms moterims (rekomenduojama ne anksčiau nei po 6 sav.);
 • visiems, kurie nori užbaigti dieną harmoningai.

Užsiėmimai yra praktiniai, todėl bus reikalinga patogi, judesių nevaržanti apranga. Bus reikalingas jogos kilimėlis, pledas (arba keli), jogos kaladėlės ir jogos diržas (rekomenduojama).

Esminis dalykas praktikuojant namie – jūsų aplinka turi būti saugi. Šalia neturi būti daiktų, kurie gali nukristi, sudužti ar kitaip sukelti jums pavojų.

Turėkite omenyje, kad esate atsakingi už savo sveikatą ir saugumą. Nepraktikuokite per daug, per stipriai. Stebėkite savo kūną – jei jis sako GANA, vadinasi tikrai GANA. Tausokite save.

Idealiu atveju – praktikuokite vieni ir nepraleiskite Shavasanos (galutinio atsipalaidavimo). Jei neturite laiko atsipalaidavimui ir meditacijai, jums ji tiesiog privaloma 🙂

Užsiėmimų online transliacijos vyksta uždarose FB grupėse nurodytu laiku. Jei tuo metu neturite galimybės praktikuoti, visada tai galėsite padaryti jums patogiu metu, nes įrašas bus išsaugotas.
1 mėn. abonemento kaina – 30 €. Tai suteiks jums galimybę naudotis grupės medžiaga iki kito mėnesio tos pačios dienos (skaičiuojame nuo prisijungimo į grupę). Vėliau be atskiro įspėjimo būsite pašalinti iš grupės, nebent susimokėjote naujo mėnesio abonementą ir tęsiate savo praktikas.
Ko reikės? Žinoma, jogos kilimėlio ir patogios, judesių nevaržančios aprangos.
Pledo arba net kelių. Jogos kaladėlių ir jogos diržo. Galima praktikuoti ir be jų, bet su pagalbinėmis priemonėmis jausite didesnį komfortą.
Ko tikiuosi iš jūsų? Sąmoningumo.
Mano ilgametė darbo su žmonėmis praktika rodo, kad niekas – net nemokami užsiėmimai kiaurą parą online, nesumotyvuos eiti savęs tobulinimo link. Todėl kaina, kurią sumokate už abonementą, yra jūsų pažadas sau – mylėti save ir daryti tuos mažus žingsnelius sveikatimo link.
Galiu rašyti litaniją, kad šios grupės medžiaga yra mano nuosavybė ir kad geriau neperduoti jos tretiems asmenims (jų pačių labui). Bet tikiu, kad mane pasieks tik tie žmonės, kuriems svarbu tai, ką darau dėl jų ir kaip tą darau. O jei jau jūsų draugas, giminatis, kaimynas norės praktikuoti jogą, netrukdykite jam nueiti savo kelią iki manęs ar kito jogos mokytojo. OM 😉

 • Prieš pradėdami visada galite paskambinti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Tel. 8-636-46384.

 • ONLINE TRANSLIACIJOS VYKSTA : I, III JOGA VISIEMS 17.30-18.30 val. (uždaroje FB grupėje)
 • BŪTINA REGISTRACIJA el. paštu: unijoga@gmail.com Sumokėję abonementą gausite nuorodą į grupę.
UNI JOGA RANKA

Meditacijos

Mes nuolat skubame, lekiame, o jei ir sustojame, tai ta būsena mums atrodo keista. Tarsi kažko trūksta. Tyla mus ima slėgti, kol galiausiai vėl imame bėgti…

O kartais taip reikia tylos, kad išgirstum natūralius savo kūno garsus, įsiklausytum į juos ir atsivertum esminiams gyvenimo pokyčiams.

JOGA NIDRA MEDITACIJA – tai stiprus įrankis, norintiems keisti savo gyvenimą.

Joga-Nidra – tai sąmonės atpalaidavimo technika, kuri neturi nieko bendro su miegu. Tai ypatingas sistemingas metodas, kuris padeda atsipalaiduoti fiziškai, protiškai ir emociškai.

Praktikuodami Joga-Nidra, mes ne tik ilsimės, bet ir restruktūrizuojam, gerinam savo asmenybę. Su kiekvienu nauju užsiėmimu, mes tarsi sudeginam savo senus įpročius, kad atgimti naujam gyvenimui.

Jums nieko nereikės daryti, tik ramiai gulėti ir klausytis instruktorės balso. Keliaujant po vizualizacijas ir vis labiau atsipalaiduojant, jūs ne tik ilsėsitės, bet ir lengviausiu būdu galėsite keisti savo gyvenimo kryptį.

Tai nereiškia, kad kasdienybėje galėsite sėdėti rankas sudėję ir lauksite, kol viskas bus patiekta ant lėkštutės. Bet po šios meditacijos, jei tik to patys norėsite, viskas bus kitaip. Lengviau? Nebūtinai, tačiau jėgų ir kryptingumo tikrai bus daugiau.

MEDITACIJOS BESILAUKIANČIOMS – dėmesys skiriamas ne tik mamos atsipalaidavimui, bet ir bendravimui su dar negimusiu kūdikiu. Šiuolaikinė nėščioji nuolat bėga, skuba ir kartais pamiršta, jog kūdikio laukimas yra nuostabiausias laikas jos gyvenime.
Šioje meditacijoje kviečiu akimirkai stabtelėti, skirti laiko sau, savo mažyliui, pasisemti naujų minčių, idėjų ir įkvėpimo stebuklo laukimui.

Praktikuojame labai paprastą, bet efektyvią meditaciją, kuri artėjant gimdymui padeda paleisti baimes ir abejones. Stiprinamas pasitikėjimas Gamta, savo jėgomis ir mažyliu. 

„VIDINĖS DEIVĖS PRABUDIMAS“ – tai kvapni meditacija, kurios metu prisimename savo laukinę prigimtį ir ieškome kasdienybėje pasimetusios vidinės Deivės. Prabangus laikas su pačiu brangiausiu žmogumi – savimi.

ŠOKIO MEDITACIJA – tai pašėlęs nutrūkgalviškas nuotykis moterims, kurios kasdienybėje pametė arba primiršo save. Laužome nusistovėjusius standartus, peržengiame komforto zonos ribas. Būname savimi!

TEMINĖS MEDITACIJOS – tai vakarai, skirti konkrečiai pasirinktai temai. Jų metu sutelksime dėmesį į savo vidų ir medituodami stiprinsime savo asmenines savybes, ieškosime savo kūno ir dvasios jėgos centro, rasime dieviškumą savyje ir atsiversime Visatos meilei. Išmoksime būti „čia ir dabar“, girdėti save ir kitus, mylėti. Visa tai, žinoma, ne per vieną kartą. Juk savęs pažinimui turime visą gyvenimą!

Meditacijoms rekomenduojama patogi, judesių nevaržanti apranga.


 • DĖMESIO! Galiu pravesti temines meditacijas ir kūrybinius užsiėmimus ir jūsų erdvėse, jums patogiu laiku. Tai gali būti puiki dovana sau ar draugėms gimtadienio, mergvakario proga 😉 Pasiūlymus siųskite el. paštu: unijoga@gmail.com
UNI JOGA LAŠAS

Ritualai

Ritualai padeda žmogui atkilt virš kasdienybės ir pažvelgt į savo gyvenimą nauju žvilgsniu. Tai laikas, kai pamirštame visus buitinius rūpesčius, problemas, darbinius reikalus. Tai kokybiškas laikas su pačiu brangiausiu žmogumi Pasaulyje – SAVIMI.

Galiu padėti suruošti arba pravesti šiuos ritualus:

GIMTIS

Simbolinis apsivalymo prieš gimdymą ritualas.
Tai laikas, kai besilaukiančioji gali pabūti rimtyje ir meditacijoje, kad artėjantis gimdymas nekeltų baimių ir sumaišties viduje. Tai laikas atleisti ir paleisti praeities skriaudas. Gebėjimas išsilaisvinti iš praeities šešėlių, padeda atsiverti ir žengti į naują gyvenimo etapą atvira širdimi.

Šis ritualas padeda pažvelgti į save su besąlygine meile ir rūpesčiu, tarsi į ką tik užgimusį kūdikėlį. Juk tam tikra prasme dalis mūsų miršta gimdymo metu, kad užgimtų kažkas didingo, nepatirto ir svaiginančio. Ir su ta dalimi savęs verta pagarbiai atsisveikinti, paleisti ją tam, kad užgimtų naujoji AŠ.

Į šį jaukų ritualą gali būti kviečiamos artimiausios draugės, seserys, mama, teta, močiutė, anyta. Visų giminės moterų pagalba ruošiantis gimdymui nuo senų senovės buvo labai svarbi!
Jei neturite stipraus ryšio su savo aplinkos moterimis, tačiau norite patirti ritualo teikiamą ramybę, galite atvykti viena ir kartu su studijos vadove Irena keliauti šiuo transformacijos keliu.
Ritualas gali būti atliekamas jūsų namuose ar mūsų jaukioje studijoje.

Savo aplinkoje turite būsimą gimdyvę? Suruoškite jai šį sakralų ritualą ir pažadame, šis ritualas pranoks šiais laikais populiarius kūdikio sutiktuvių vakarėlius. Todėl kad šiame intymiame rituale dėmesys labiausiai kreipiamas į būsimos mamos būseną ir lūkesčius artėjant svarbiausiam pasimatymui jos gyvenime.

Ritualo trukmė apie 2 val.
Kaina – pagal pajautimą.

Ritualas gali būti atliekamas bet kurioje jums artimoje aplinkoje.

VYTULAVIMAS

Laikotarpis po gimdymo ne visoms vienodai džiaugsmingas… Dažnai moteriai nesuteikiama pakankamai laiko sugrįžti į save, aplinkiniai nesupranta jos nostalgiškų jausmų ir kartais prireikia mėnesių ar net metų, kad galėtumėte išsakyti savo išgyvenimus ir vėl pažvelgti į save su meile.
Vytulavimas – stebuklingas laikas, skirtas pačiai svarbiausiai moteriai – SAU. Šis ritualas gali būti atliekamas po gimdymo, tačiau jį galima atlikti bet kuriame gyvenimo etape, kai tik moteris jaučia poreikį. Tai puiki proga pabūti su artimais žmonėmis ir būti išgirstai, paliestai, išmylėtai.

Ši ceremonija kilusi iš Meksikos ir plačiai paplito visame pasaulyje. Pagrindinis momentas – moters „uždarymo“ ritualas. Juk išleisdama vaikelį į pasaulį, gimdyvė atsiveria, kad mažylis sklandžiai užgimtų. Ir dažnai ji taip ir lieka „atsidarius“, visą save atidavus… Vytulavimo metu moteris sugrąžinama į savo vidų, surenkamos išbarstytos sielos dalelės vėl į vieną gražią mozaiką.

Į šį ritualą galite kviesti visus savo artimos aplinkos žmones, drauges. Svarbu, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir būti savimi.
Šį ritualą galite padovanoti savo mylimai žmonai už nuostabius vaikus.
O galbūt jūsų aplinkoje yra nesenai gimdžiusi moteris, kuriai niekaip nepavyksta vėl susirinkti save. Padovanokite jai stebuklingą laiką, kuris grąžins jėgas ir šypseną į jos lūpas.

Ritualo trukmė apie 2 val.
Kaina – pagal pajautimą.

Ritualas gali būti atliekamas bet kurioje jums artimoje aplinkoje.

UNI JOGA GĖLĖ

Pasiruošimas gimdymui

Nėštumas ir gimdymas – tikras iššūkis porai.

Naujasis šeimos narys atsineša ne tik džiaugsmą, bet ir nemažai rūpesčių, ypač jei laukiatės pirmojo vaikelio.
Džiaugiuosi galimybe padėti šeimoms šiame jautriame etape. Konsultuoju ruošiantis gimdymui tiek fiziškai, tiek psichologiškai. 

Daugiau informacijos rasite čia.